Корзина

Контакти

 

ТЕЛЕФОНИ

 

+38 (063) 506 95 45
+38 (098) 622 39 02
+38 (095) 477 81 35

Viber
Telegram

 

АДРЕСА

 

Київ,
Пр. Романа Шухевича, 24В
Самовивіз за попередньою домовленістю.

 

ГОДИНИ РОБОТИ

 

Ми працюємо

Пн-Нд 08:00-22:00

 

ДОСТАВКА

 

Від 80 грн, залежить від відстані

 

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ

Воздушный шарик на морозе

Повітряні кульки на морозі. Як поводять себе кульки взимку

Повітряні кульки на морозі, їх ранспортування та зберігання взимку викликають багато запитань у наших клієнтів.

  • Чому кульки зменшуються на холоді?
  • Чи літатимуть вони після транспортування?
  • Чи можна їх переносити від магазину до будинку?
  • А кулька не лусне на холоді?

Кульки в холод взимку. Чи лопнуть кульки на морозі?

Давайте спробуємо відразу і коротко відповісти на задані питання: з кульками все буде добре, але необхідно дотримуватись деяких заходів. Тепер давайте детальніше розглянемо надув, доставку та зберігання кульок з гелієм у зимовий період. Почнемо з самого початку. Повітряна кулька, звичайно ж, боїться перепадів температури. Якщо на кульку впливає холод, то вона стискається, якщо спека – може луснути. Латексні кульки більш елатичні порівняно з фольгованими, тому різниця на морозі та при кімнатній температурі буде не такою помітною.

Шарик из фольги на морозе

У першому випадку молекули гелію стискаються і об’єм кульки зменшується. Це добре простежується на кульках із фольги. Навіть щільно надутий фольгований шар на морозі здається напівздутим. При попаданні в приблизно ту ж температуру, при якій він надувався, кулька знову стає пружною. Повітряні кульки на морозі у формі цифр чи літер, мабуть, найкраще можуть продемонструвати цей ефект. Оскільки вони мають великі розміри і, отже, великий об’єм. На морозі такі кульки можуть стиснутися мало не вдвічі. А при попаданні в тепле приміщення знову приймуть потрібну форму і стануть пружними.

Шар цифра из фольги на морозе

Температура при надутті завжди повинна бути приблизно кімнатною. Згодом вони будуть перебувати в квартирі або в кафе, це дозволить уникнути ефекту недодуву. До речі, взимку в кафе або в ресторані температура може бути нижчою за ту, при якій надувались кульки і ефекту недодуву уникнути не вдасться.

У другому випадку молекули гелію розширюються і їм необхідний більший об’єм ніж обсяг кульки. Це може призвести до того, що кулька лопне, чи то вона латексна, чи з фольги.

Воздушный шарик на морозе

Як висновок, кульки на морозі не лопаються.

Зберігання та транспортування кульок взимку

За умовчанням збільшення терміну польоту кульок їх обробляють спеціальним полімером Hi-Float. Він збільшує термін польоту до 5-7 днів залежно від умов зберігання. Як і будь-якому полімеру, потрібен час для його висихання. Тому кульки взимку слід надувати за кілька годин до виносу на холод, щоб вони встигли просохнутию. Або транспортування повинне виконуватися в теплому автомобілі або бути нетривалим за часом. Hi-Float усередині кульки утворює плівку, яка утримує молекули гелію.

Тут ми наближаємося до наступного питання про перенесення кульок з магазину додому. Звичайно ж, повітряні кульки на морозі можна транспортувати пішки. Але при цьому бажано використовувати спеціальний пакет для транспортування. Він вміщує близько 20 стандартних кульок з гелієм діаметром 30 см. Крім комфортного транспортування, пакет захищає від снігу, вітру, або Сонця, а також гілок дерев. Якщо вам необхідно занести кульки у багатоквартирний будинок, то занести кульки в ліфт або йти між поверхами по сходовій клітці буде зручно скориставшись пакетом. Як бачите, пакет актуальний не лише взимку, а в усі пори року. Ми завжди доставляємо кульки в пакетах, тому що вони полегшують доставку та занесення в квартиру чи будинок. Ще одним плюсом при самовивезенні на автомобілі буде те, що кульки не заважатимуть вам керувати машиною, тобто літати по салону.

Пакет для шаров с гелием

Отже, ми з’ясували, що мороз для кульок з гелієм не є великою проблемою, головне знати деякі нюанси про їхнє транспортування та зберігання.

Як необхідно зберігати кульки будинку після їхнього транспортування взимку?

Зберігання кульок у квартирі взимку нічим не відрізняється від їхнього зберігання влітку. Ось деякі поради:

  • Тримати далеко від обігрівачів, наприклад, батарей, електричних обігрівачів, кондиціонера;
  • Не зберігати кульки на протягі;
  • Не залишати кульки на ніч у машині або на балконі, оскільки температура там буде майже як на вулиці;
  • Якщо ви хочете, щоб латексні кульки літали якомога довше, їм слід забезпечити стан спокою. Під цим ми маємо на увазі відсутність посмикування кульки за стрічку, тому що в цьому випадку латекс буде розтягуватися і руйнуватися, можуть утворитися мікротріщини, і молекули гелію набагато швидше просочуватимуться через пори латексу. Обробка полімером кульки зсередини дозволить продовжити час, але не надовго, захисний шар усередині також буде зруйнований;
  • Оптимальною температурою для кульок є проміжок +22…+25 градусів Цельсія і вологість не більше 30%. Врахувати всі параметри досить складно, але якщо ви зможете слідувати хоча б деяким з них, то кульки зможуть вас радувати набагато довше. І якщо ми вже заговорили про зберігання, то слід мати на увазі, що кульки, прикріплені на грузик внизу мають більше шансів, ніж кульки, вищені під стелю, так як у другому випадку вони стикаються зі стелею. Що тут поганого спитаєте ви? Справа в тому, що на стелі може бути статична електрика, особливо такі випадки простежуються в офісах, у яких встановлено фальшстелю. Також на стелі можуть бути нерівності та широкості, а латекс, як відомо, дуже боїться цього.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *