Корзина

Ми працюємо!

Популярні категорії та товари

Виписка з пологового будинкуот 30 грнПерейти
Кулі у коробціот 750 грнПерейти
Гелиевые шары в Киеве
Кулі з геліємот 25 грнПерейти

Повітряні кульки та кулі у Києві

Дорогі відвідувачі! Ми раді представити чудові ідеї для подарунків рідним, близьким, колегам, бізнес-партнерам і всім-усім, кому хотіли б подарувати відчуття свята! Повітряні кулі – це завжди несподівано, яскраво, позитивно! Дорогі друзі! Якщо Ви відвідали наш сайт, то з першим пунктом у Вашому пошуку ми точно визначилися, Ви шукайте повітряні кулі в місті Київ. Тепер давайте визначимося з другим: чому саме наш магазин кульок? Ми пропонуємо Вам безліч переваг: краса і якість виконання, виконання замовлення точно в термін, можливість замовити доставку в оптимальний для Вас проміжок часу. Знаходиться наш інтернет магазин повітряних кульок недалеко від житлового масиву Троєщина, також до нас можна доїхати від метро Дарниця, Лівобережна, Чернігівська, Почайна (Петрівка), Позняки, а також з масиву Харківський.

Що купити і подарувати? Це питання постає щоразу, коли наближається чергова пам’ятна дата. Починається перерахування всього, що могло б стати в нагоді в господарстві, всього, що припало б до душі. Навіть для людей, яких ми добре знаємо, складно придумати незвичайні подарунки. Особливо, якщо хочеться подарувати корисну річ, здивувати, викликати позитивні емоції та посмішку. Багато людей хочуть подарувати своїй другій половинці щось вартісне і незабутнє, адже звичайними предметами побуту, інтер’єру та електронікою вже мало кого можна здивувати. На перший план виходять речі, здатні висловити і підкреслити почуття, щось душевне та добре, адже в нашому електронному та холодному світі все частіше хочеться тепла та затишку, тому у нас Ви знайдете безліч композицій з повітряних кульок, здатних порадувати людей будь-якого віку та достатку!

Ми пропонуємо безліч фігур, композицій з куль, а також круглі, у вигляді сердець і фольговані кулі з гелієм.

Оригінальні подарунки дарувати справді так просто! Даруйте надувні повітряні кульки і отримуйте замість посмішки та гарний настрій! Повітряні кульки люблять усі, адже вони такі легкі та красиві! Асоціюючись із дитинством – часом безтурботності, вони дарують людям відчуття радості, щастя та повітряного свята! Всі наші фігури та композиції зроблені з любов’ю та бажанням порадувати Вас чи Ваших близьких. Ми можемо виконати фігури практично будь-якої складності та розмірів. На нашому сайті Ви знайдете приклади фігур, крім того, ми будемо раді Вашим ідеям! Звичайно ж, ми не можемо передбачити та виставити на сайті фотографії всіх наших робіт, тому дзвоніть та питайте, адже є великий шанс того, що ми зможемо допомогти втілити ідеї в життя! Наша фантазія та творча майстерність вже допомогли багатьом клієнтам зробити подарунки своїм колегам, близьким, родичам. З повітряних куль можна втілити практично будь-яку ідею! Повітряні кульки стануть основним помічником прикраси залу або як презент.

Будь-яка подія допоможуть прикрасити наші квіти та букети з повітряних куль. У нас виставлено понад 250 прикладів різних букетів, стійок, квітів. Унікальні букети, створені нами із різних видів ШДМ, здатні заворожити погляд як дитини, так і дорослого. Вони можуть бути різного розміру, містять різну кількість квіток. Вибирайте квіти з різних букетів, змінюйте кольори та отримуйте той букет та квіти з повітряних куль, про які мріяли! Крім цього, у нас є розділ ВІП кошика та квіти, в якому спробували зібрати унікальні за своєю красою та складні роботи, в яких застосовуються повітряні кулі різного діаметру та кольору. Такі композиції будуть дуже яскравим, несподіваним презентом колегам, близьким, адже дизайн та краса виконання просто приречені на успіх!

Важливе місце в нашій роботі займає розділ, присвячений народженню та святкуванню повітряних куль на День Народження дитини. Ми можемо запропонувати композиції, фігури, цифри з надувних кульок, які Ви більше не знайдете в інтернет магазині. Завдяки нашому досвіду та творчому підходу, ми завжди отримуємо результат, який перевершить усі очікування. Не забувайте, Ви можете змінювати, доповнювати надувними кульками всі наші роботи. У наш час у дітей існує багато захоплень, інтересів, тому ми намагаємося йти в ногу з часом та виставляти персонажі різних мультфільмів, казок, коміксів. Потрапляючи у світ казок, дітки відчувають захоплення наших робіт! Наші унікальні композиції – запорука вдалого проведення свята! Ціна наших виробів нижча, ніж у інших інтернет-магазинів. Також хочемо звернути увагу на такі композиції, як фонтани, вони зможуть прикрасити кожне свято, а правильне поєднання кількості куль, квітів та форми фонтану одразу допоможе всім присутнім здогадатися, на честь чого проводиться свято! Ми зможемо підібрати фонтан для будь-якого свята, прикрасити його різними підставками, кольорами, цифрами. Така композиція привертає увагу всіх присутніх! Фонтани можуть складатися з 10 та 12 дюймових надувних куль, а щоб вони простояли довше, використовується спеціальний нешкідливий клей Hi-Float.

Продаж куль з гелієм

Звичайно, особливим атрибутом урочистості є повітряні кульки з гелієм! Ми зможемо задовольнити будь-який запит щодо їх якості та кількості. Ми пропонуємо поринути у світ дитинства, знову відчути себе радісно, ​​безтурботно! Повітряні кулі – це саме те, що постійно допомагає забути про наші проблеми та справи! Саме тому різнокольорові, з малюнками, написами або просто однотонні повітряні кульки з гелієм завжди присутні на будь-якому святі! Погодьтеся, Дню Народження, весіллі, ювілею, днюСвятого Валентина, та ще величезній кількості свят атмосферу урочистостей нададуть наші повітряні кулі з гелієм! Якщо хочете порадувати співробітників не просто кульками з гелієм, а чимось оригінальнішим, то і тут ми прийдемо до Вас на допомогу! Повітряні кульки з квітками, спіральками, написами, у вигляді сердець стануть красивим, незабутнім атрибутом на святі, створять атмосферу тепла, радості! Крім цього ми можемо запропонувати Вам як просто каркасні серця будь-якого розміру та складності, так і запуск їх на кулях, що буде найбільш актуальним для молодят. Це незабутнє та красиве видовище залишиться в пам’яті подружжя на все життя. Що може бути прекраснішим і зворушливішим, ніж спостерігати, як піднімається в небо серце з повітряними кульками з гелієм, що символізує чистоту та щирість почуттів нової подружньої пари. Повітряні кульки з гелієм можуть бути в кількості, яка залежить тільки від розміру серця.

У нашому арсеналі є ще один вид композицій. Це листівки із повітряних кульок. Листівки є універсальним подарунком на кожне свято, а наші листівки можуть бути не лише доповненням до подарунка, а й самим подарунком, їх розміри та краса виконання зможуть здивувати будь-яку людину, адже не щодня нам вдається бачити на стільки цікаві, унікальні подарунки! Оздоблена цифрами, написами, квітами чи фігурами, вона стане унікальним, неповторним подарунком. Ювілей чи День Народження, народження дитини чи випускний у школі – приводів може бути величезна кількість, а подарунок ось уже багато років залишається один – це листівка з кульок! Вартість її відносно невисока, а море емоцій гарантовано!

Можливості аеродизайну практично безмежні, кулі – це універсальний матеріал, з них можна зробити практично все! Фігура або букет з повітряних ШДМ викликає бурю емоцій у людей будь-якого віку, починаючи від малюків до старшого покоління. Повітряні Шарики – це найкращий спосіб привітати людину, здивувати її, зачарувати, зробити свій подарунок оригінальним та незабутнім! Такий презент незмінно викличе посмішку, урочистий момент вручення залишиться у пам’яті іменинника на довгі роки.

Ваш подарунок назавжди запам’ятається імениннику, залишить у його душі тільки позитивні емоції, саме їх так не вистачає людям у сучасному житті! Ваше свято одразу стане яскравішим і веселішим!

Справді, кулі – це святково, яскраво, стильно!

Про що слід пам'ятати під час виборів повітряних кульок?

Якщо Ви визначилися у виборі повітряних куль, слід взяти до уваги деякі особливості цього незвичайного товару. Насамперед визначитися з датою та часом, адже повітряні кульки найкраще надувати перед самою доставкою або перед Вашим приходом, це гарантує те, що кулі будуть виглядати свіжими. Кулі літають близько 8-10 годин, але якщо необхідно, щоб кульки з гелієм літали довше, використовується спеціальна рідина Hi-Float, вона не дає молекулам гелію пройти крізь стінку кулі. Таким чином десять дюймових куль здатні літати до 1,5 діб, дванадцяти дюймові кульки – 2,5 діб. Фольговані повітряні кулі здатні літати до двох тижнів, адже фольга має більшу щільність, ніж латекс. Це ж стосується фігур, квітів, букетів, інших робіт із ШДМ. Кульки, які застосовуються для їх виготовлення, здатні зберігати свою красу кілька днів. Створення таких композицій, як букети, фігури, квіти займає багато часу, тому слід робити замовлення заздалегідь, це дасть нам можливість виконати роботу вчасно. Круглі кульки, що використовуються для їх виготовлення, здатні тримати повітря приблизно один місяць, кульки для моделювання – лише кілька діб.

Доставка повітряних кульок по Києву

Ми дбаємо про наших клієнтів, Ви можете купити автомобільні кулі самостійно за адресою в нашому інтернет магазині, вказаному нижче, або замовити доставку по місту Києву та області. Ми зробимо все, що від нас залежить, щоб замовлення було доставлене вчасно. Вартість доставки по місту Києву та області узгоджується з нашим менеджером. Доставка здійснюється з 7 ранку та до 22 вечора. В окремих випадках доставка може здійснюватися іншим часом, але такі доставки обговорюються індивідуально. Для зручності покупців, на нашому сайті представлені номери всіх мобільних операторів.
Компанія Кулька Київ пропонує кулі в ціновій політиці від 25 грн до 50 грн за штуку. Ми відкриті для Вас , також Ви можете зробити замовлення на сайті https://sharik-kiev.com.ua. Повітряні кулі в Києві – запорука гарного настрою!

З нами ви зробите свято яскравішим