Корзина

Контакти

 

ТЕЛЕФОНИ

 

+38 (063) 506 95 45
+38 (098) 622 39 02
+38 (095) 477 81 35

Viber
Telegram

 

АДРЕСА

 

Київ,
Пр. Романа Шухевича, 24В
Самовивіз за попередньою домовленістю.

 

ГОДИНИ РОБОТИ

 

Ми працюємо

Пн-Нд 08:00-22:00

 

ДОСТАВКА

 

Від 80 грн, залежить від відстані

 

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ

Популярні категорії та товари

Замовити доставку кульок на Харківський масив у Києві

У нашому магазині повітряних кульок ви можете замовити кульки з доставкою на Харківський масив на певний час або в необхідний проміжок. Повітряні кульки на День Народження – чудова ідея, адже завдяки їм можна обіграти будь-яку ідею, будь то герої фільмів чи мультфільмів, купити тематичні набори з кульок для дітей та дорослих. У нас досить великий каталог, де представлено близько 1000 ідей на будь-який привід. Крім того, ви самі можете створити свій неповторний набір із кульок або відредагувати обраний. Купити повітряні кульки з доставкою на Харківський масив можна оформивши замовлення на сайті або зателефонувавши нам по телефону. Широкий асортимент та швидка доставка – запорука відмінного настрою!

Купити повітряні кульки з доставкою на Харківський масив недорого

Гелієві кульки завжди були тим дивом, завдяки якому створювалася святкова атмосфера. Кульки з гелієм вже своєю присутністю здатні підняти настрій як дітям, і дорослим, незалежно від віку. Не обов’язково чекати на якусь пам’ятну дату або День Народження, повітряні кульки можна подарувати просто для підняття настрою або замість квітів, адже вони здатні зробити навколишнє оточення безтурботним і радісним!

Ми пропонуємо наступні кульки на доставку або самовивіз:

• Фольговані з малюнками, без малюнків та фігурні у вигляді різних тварин, героїв, техніки;

• Латексні з малюнками, написами та однотонні;

• Кульки Баблс з пір’ям та Вашими написами.

Замовляйте повітряні кульки, що сподобалися, з доставкою на Харківський масив у Києві, включаючи Славутич, Осокорки, Позняки, Вирлиця, Бориспільська, Червоний Хутір та Бортнічі, а ми зробимо все, щоб ваше свято неодмінно вдалося!