Корзина

Контакти

 

ТЕЛЕФОНИ

 

+38 (063) 506 95 45
+38 (098) 622 39 02
+38 (095) 477 81 35

Viber
Telegram

 

АДРЕСА

 

Київ,
Пр. Романа Шухевича, 24В
Самовивіз за попередньою домовленістю.

 

ГОДИНИ РОБОТИ

 

Ми працюємо

Пн-Нд 08:00-22:00

 

ДОСТАВКА

 

Від 80 грн, залежить від відстані

 

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ

Чому лопаються повітряні кульки?

На все є причина. Якщо повітряні кульки почали лопатися, то причина все ж таки є. У нашій статті ми спробуємо розібратися, чому лопаються повітряні кульки?

Отже, почнемо.

Перша причина – надто запорошене приміщення. До самого приміщення в нашому випадку ми так само віднесемо і стелю, з якою стикаються кульки. Кульки легко електризуються завдяки тому, що вони синтетичні, тому відбувається притягування до поверхні різного сміття та пилу, у тому числі гострого. Це і може спричинити передчасний вибух.

Причина друга – повітряні кульки перебувають під впливом прямих сонячних променів. Сонячні промені наскрізь пронизують стінки кульки. При цьому вони нагрівають як свій вхід, так і вихід. У результаті пори латексу розширюються і кулька лопається. З цієї причини кульки не рекомендується тримати на вулиці, а якщо ж від цього нікуди не подітися, необхідно вибрати місце в тіні.

Причина третя – наелектризованість. Саме ця невидима причина дуже часто слугує каталізатором до вибуху кульки. Саме її ми часто не можемо пояснити, адже при цьому немає жодних видимих причин. Ситуацію може виправити звичайна вода, для цього можна обприскати їх із бризкалки.

Причина четверта – зміна температури у бік її підвищення. Таке може статися, якщо кульки були надуті в приміщенні з однією температурою, а потім доставлені в приміщення з більшою температурою. При цьому не слід забувати, що будь-який газ має властивість розширюватися. А якщо кульки ще й передуті, то тут маємо ідеальний збіг обставин для того, щоб вони почали лопатися. І, як висновок, головна причина – не передувати.

Ми щиро сподіваємось, що змогли відповісти на запитання – чому лопаються повітряні кульки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *