Корзина

Контакти

 

ТЕЛЕФОНИ

 

+38 (063) 506 95 45
+38 (098) 622 39 02
+38 (095) 477 81 35

Viber
Telegram

 

АДРЕСА

 

Київ,
Пр. Романа Шухевича, 24В
Самовивіз за попередньою домовленістю.

 

ГОДИНИ РОБОТИ

 

Ми працюємо

Пн-Нд 08:00-22:00

 

ДОСТАВКА

 

Від 80 грн, залежить від відстані

 

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ

Чому здуваються повітряні кульки?

Наразі більшість свят прикрашаються повітряними кульками. Різноманітність форм, кольорів та написів на кульках дозволяють дизайнерам підібрати саме ті кульки, які максимально ефектно впишуться в дизайн приміщення. Але чому здуваються повітряні кульки? Ми спробуємо розібратися у цій статті.

Повітряні кульки

У хід йдуть не лише кульки з гелієм. А ще різні фігури, квіти, цифри, все те, що може бути зроблено з кульок. Таке оформлення виходить дійсно красивим та ефектним. Але, на жаль, така прикраса є недовговічною. Тому що у кульок є один істотний мінус – вони здуваються.

Спробуймо трохи розібратися, чому так відбувається. Отже, повітряні кульки надувають гелієм, який здатний підняти вгору. Справа в тому, що молекули гуми, з якої виготовлена повітряна кулька, мають структуру сітки, оскільки молекули гелію менше, ніж отвори в цій сітці, то вони поступово проходять крізь них. При надуванні кулька розширюється і її стінки стають тоншими, отже, отвори стають більшими, що сприяє швидкому проходженню молекул гелію. Відразу після надування в кульці утворюється максимальний тиск газу. Потім з часом газ випаровується і кулька опускається. Молекули повітря мають набагато більший розмір, ніж молекули гелію. Тому повітря випаровується з кульки набагато повільніше, але в даному випадку кулька буде просто лежати на підлозі.

Ще в нашій статті Ви можете дізнатися чому лопаються повітряні кульки. Сподіваємося, що тепер ви знаєте трохи більше на тему, чому здуваються повітряні кульки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *