Корзина

Контакти

 

ТЕЛЕФОНИ

 

+38 (063) 506 95 45
+38 (098) 622 39 02
+38 (095) 477 81 35

Viber
Telegram

 

АДРЕСА

 

Київ,
Пр. Романа Шухевича, 24В
Самовивіз за попередньою домовленістю.

 

ГОДИНИ РОБОТИ

 

Ми працюємо

Пн-Нд 08:00-22:00

 

ДОСТАВКА

 

Від 80 грн, залежить від відстані

 

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ

История создания воздушных шаров

Історія створення повітряних кульок

Багато хто з нас думає, що повітряні кульки з’явилися зовсім недавно, але це не зовсім так. Першим згадкам про кульки вже кілька тисяч років. Тому історія створення повітряних кульок досить довга. З того часу мало що змінилося, тільки спосіб їх виготовлення та наповнення газом.

Є згадки про використання повітряних кульок стародавніми карелами. Літописи свідчать, що карели використовували їх для полювання та походів. Є згадка про те, що вони ходили в похід проти фінського племені хяме. Імовірно, кулька наповнювалася метаном, але це робило її вибухонебезпечною. Виготовлялися кульки з висушених шкір китів і биків.

Історія створення надувних куль

В 1824 Майкл Фарадей проводив експерименти з воднем в Королівській Установі в Лондоні. Завдяки цим експериментам, він зміг створити першу у світі гумову кульку. Він узяв два аркуші каучуку і поклав їх один на один. Внутрішні стінки були промазані борошном для запобігання їх злипання між собою, а краї пластин зліпив між собою. Таким чином, він отримав якусь ємність для проведення дослідів з газом.

У 1847 році вперше Д. Г. Інгра в Лондоні виробив повітряні кульки у вигляді іграшок. Ці зразки кульок вважаються прабатьками сучасних повітряних кульок. До 1922 року кульки заповнювалися воднем, який є вибухонебезпечним. Саме цього року на святкуванні в одному з міст США якась людина підпалила кілька кульок, що призвело до їхнього вибуху. Реакція влади була дуже жорсткою – забави з кульками було припинено. Але не надовго. Замість водню стали використовувати гелій, який є безпечнішим.

Створення латексних повітряних кульок

У 1931 році Нейл Тайлотс отримав першу повітряну кульку, створену з латексу. Завдяки цій речовині вдалося отримати кулю не тільки круглої форми, але й довгастої. Ця ідея припала до душі багатьом людям, які з радістю почали створювати з кульок різних звірят, застосовувати їх як прикраси приміщень. Після цих людей назвуть твістерами. Його компанія зуміла заробити чималі гроші, продаючи людям безліч наборів кульок, для виготовлення фігурок. Звичайно, кульки 30-х років не мали такої якості, як мають кульки у наш час. Вони часто лопалися і втрачали свій колір після надування. Але час йшов і процес виготовлення кульок постійно вдосконалювався, завдяки чому тепер їхні власники можуть радіти їхній якості, величезному асортименту форм і розмірів, а також різноманітності кольорів. Як бачите, історія створення повітряних кульок налічує щонайменше 2 століття і це досить переконливо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *