Корзина

Контакти

 

ТЕЛЕФОНИ

 

+38 (063) 506 95 45
+38 (098) 622 39 02
+38 (095) 477 81 35

Viber
Telegram

 

АДРЕСА

 

Київ,
Пр. Романа Шухевича, 24В
Самовивіз за попередньою домовленістю.

 

ГОДИНИ РОБОТИ

 

Ми працюємо

Пн-Нд 08:00-22:00

 

ДОСТАВКА

 

Від 80 грн, залежить від відстані

 

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ

Коробка-сюрприз з повітряними кульками всередині на День народження

Кожен має такий знайомий, якого здивувати чимось уже практично неможливо. Але в нашому арсеналі ще залишилася така можливість – це коробка-сюрприз з кульками. Вже сам вигляд та розміри коробки приведуть іменинника у захват. Сенс полягає в тому, що людина відкриває коробку, а звідти вилітають кульки. Коробка-сюрприз – ідеальний подарунок!

Які існують коробки для кульок

Коробки існують у кольоровій гамі як для чоловіків, так і для жінок. Вибір справді дуже величезний. На ринку України в основному представлені коробки з розмірами 70*70*70 см. Крім їхньої кольорової гами важливе значення має і напис на коробці. Вона може бути абсолютно будь-якою, від вітальної та жартівливої, до найсерйознішої, наприклад, пропозиції руки та серця. Варто зазначити, що напис може бути виконаний будь-якою мовою. Шрифт підбирається індивідуально, клеїться на одну з боків коробки. Може бути прикрашена різними малюнками або бути малюнком. Зараз підхід та вимоги клієнта до кожної коробки індивідуальний – коробка також індивідуальна. Як правило, прикрашається лише одна лицьова бічна сторона, якою коробка буде повернена до іменинника. За бажання прикрасити можна й інші три сторони, а також кришку.

Коробка-сюрприз з кульками на подарунок

Отже, два пункти, які неодмінно здивують іменинника, ми вже розглянули, це габарити коробки та напис на ній. Тепер ми підходимо до найголовнішого, заради чого все і затівалося – це підбір кульок, які необхідно помістити усередину. Тут все залежить від побажань клієнта. Всередину міститься близько 10 кульок, залежно від їхнього розміру. Тобто, якщо брати стандартні кульки 12 дюймів, то це буде одна кількість, якщо ж необхідно взяти якусь велику кульку з фольги, то це буде вже менша кількість.

На нашому сайті представлені коробки з кульками на безліч приводів, але не треба забувати, що це лише приклади – напис і наповнення може бути будь-яким. Для хлопчиків чоловіків завжди можна підібрати такі кольори, як, наприклад, чорний, золото та срібло, блакитний, для дівчаток та жінок – білий, рожевий, бірюзовий, червоний. Залежно від захоплень та хобі, а також просто улюблених кольорів коробка-сюрприз із кульками підбирається з готових рішень або складається окремо. Ще однією родзинкою може стати індивідуальний напис як на фольгованих, так і латексних кульках. Тут вибір ще більше, безліч кульок різних форм та кольорів до Ваших послуг!

Коробка-сюрприз з кульками

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *