Корзина

Контакти

 

ТЕЛЕФОНИ

 

+38 (063) 506 95 45
+38 (098) 622 39 02
+38 (095) 477 81 35

Viber
Telegram

 

АДРЕСА

 

Київ,
Пр. Романа Шухевича, 24В
Самовивіз за попередньою домовленістю.

 

ГОДИНИ РОБОТИ

 

Ми працюємо

Пн-Нд 08:00-22:00

 

ДОСТАВКА

 

Від 80 грн, залежить від відстані

 

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ

Украшение воздушными шариками

Повітряні кульки – ідеальний подарунок та спосіб прикраси

Повітряні кульки – найкращий та швидкий спосіб прикрасити приміщення

Повітряні кульки – ідеальна можливість прикрасити зал чи святкове приміщення.

Величезна різноманітність повітряних кульок, а саме їх форм, розмірів та кольорів дають можливість аеродизайнерам використовувати їх по максимуму.

Пропонуємо Вам розглянути можливість використання кульок для кожного свята індивідуально. Тож почнемо:

День народження. Це свято, під час якого можуть бути задіяні майже всі види кульок: круглі, фольговані, серця, з написами та/або малюнками. На День Народження можна подарувати не тільки не тільки хмару зі звичайних кульок, але й з написами, наприклад, «З Днем Народження», «Вітаю» тощо. Крім того, написи можуть бути не тільки російською мовою, а й англійською та українською. Існують круглі з малюнками та написами, наприклад, напис «Baby» та малюнки звіряток.

Серця також можуть бути чудовим подарунком у це свято, таким чином Ви покажете близькій Вам людині, наскільки вона Вам дорога.

Кульки із фольги більше підійдуть дітям. Їхній величезний асортимент дозволить Вам підібрати саме ту кульку з малюнком, яка сподобається Вашій дитині, оскільки основними малюнками є герої мультфільмів та казок. Проте, є й кульки для серйозніших свят, наприклад, ювілей чи весілля.

Фольговані кульки у вигляді цифр. Такі кульки можуть бути надуті гелієм чи повітрям. Кулька-цифра з повітрям найчастіше встановлюється на підставку з повітряних кульок, прикрашається квітами чи написами. Ця композиція має дуже стильний та оригінальний вигляд, тому, якщо Ви, наприклад, святкуєте День Народження в ресторані чи кафе, вона буде дуже ефектною прикрасою святкового залу.

Цифри, виготовлені з круглих кульок – є дуже красивим та ефектним подарунком. Ми можемо виконати цифри будь-яких розмірів, прикрасити квітами та доповнити написами. Це може бути ім’я іменинника чи побажання.

Особливе місце у цьому списку займають фігури, адже маленьким діткам особливо приємно побачити свого казкового чи мультяшного героя з повітряних кульок у себе вдома.

День Святого Валентина або День усіх закоханих. Як подарунок або доповнення до нього пропонуємо використовувати серця-кульки з гелієм. Жодна дівчина не залишиться байдужою, побачивши хмари з таких кульок. Основним кольором, звичайно, є червоний, але серця бувають абсолютно всіх кольорів. Менш популярним є білий та рожевий кольори. Весілля. Існує величезна кількість ідей з використанням кульок на весіллі, від простого прикраси зали кулями з гелієм під стелю до випуску кульок у небо зі спеціальних сіток або запуску сердець із круглих кульок, підвішених до кульок з гелієм. Прикраса залу має багато варіантів, це й кульки під стелю, подвійні серця із круглих кульок за спинами молодят, прикраса колон та арок. Також можна зробити арки із кульок із гелієм. Робиться така арка дуже просто. До волосіні прив’язуються кульки з гелієм, які тягнуть її вгору, потім волосінь прив’язується до двох кріплень, таким чином виходить гарна арка. Також на весілля як прикраса замовляють квіти та фігури.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *