Корзина

Контакти

 

ТЕЛЕФОНИ

 

+38 (063) 506 95 45
+38 (098) 622 39 02
+38 (095) 477 81 35

Viber
Telegram

 

АДРЕСА

 

Київ,
Пр. Романа Шухевича, 24В
Самовивіз за попередньою домовленістю.

 

ГОДИНИ РОБОТИ

 

Ми працюємо

Пн-Нд 08:00-22:00

 

ДОСТАВКА

 

Від 80 грн, залежить від відстані

 

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ

Украшение комнаты ребёнка шариками

Прикраса кімнати дитини кульками на День народження

День Народження – найбільш довгоочікуване свято у році. Наші діти, як і ми в їхні роки, чекають на нього з нетерпінням. Тому тільки від нас, їх батьків залежить те, наскільки весело він пройде. Прикраса кімнати дитини кульками – це завжди незвичайно та радісно.

Одним із найпростіших способів зробити так, щоб малюк запам’ятав його на довгі роки, це прикрасити кімнату повітряними кульками. Вираз «повітряні кульки» у нас насамперед асоціюється гелієм. Але не слід забувати також про тисячі різноманітних композицій, які можуть бути створені з них. Починаючи від простих квітів і закінчуючи величезними арками та панно. У нашому випадку ми спробуємо розглянути простіші варіанти. Свято починається з ранку нового дня, саме в цей момент, коли дитина прокидається. Тому важливо, щоб вона відразу його відчула. З цієї причини багато наших покупців вважають за краще замовляти кульки на ранок або з вечора. Таким чином можна досягти найважливішого «ранкового» ефекту.

Крім гелієвих кульок під стелю можна використовувати фігури улюблених персонажів. Наша колекція фігур здатна задовольнити практично будь-якого покупця. А якщо Ви не змогли знайти свого улюбленого мультперсонажу, то ми з радістю втілимо Ваш задум у життя. Завдяки Вашим ідеям ми можемо поповнити свою колекцію та примножити свої навички. У категорії, присвяченій даній статті, Ви можете підібрати цікаву для Вас композицію, змінити її, внести елементи інших композицій. Завдяки таким рішенням щоразу виходять нові, цікаві яскраві подарунки. Також радимо звернути увагу на цифри, виготовлені з круглих кульок. Такі кульки наповнюються повітрям та здатні тримати свою форму кілька тижнів. Їх можна прикрасити написами, фігурами та квітами. Одним із найпопулярніших написів є ім’я іменинника, виконане з кульок для моделювання, прикріплених до підставки цифри. Прикраса кімнати дитини кульками зробить свято незабутнім.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *