Корзина

Контакти

 

ТЕЛЕФОНИ

 

+38 (063) 506 95 45
+38 (098) 622 39 02
+38 (095) 477 81 35

Viber
Telegram

 

АДРЕСА

 

Київ,
Пр. Романа Шухевича, 24В
Самовивіз за попередньою домовленістю.

 

ГОДИНИ РОБОТИ

 

Ми працюємо

Пн-Нд 08:00-22:00

 

ДОСТАВКА

 

Від 80 грн, залежить від відстані

 

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ

Шарики на День Рождения

Скільки дарувати повітряних кульок

Скільки дарувати повітряних кульок? Питання про кількість повітряних кульок на подарунок турбує передусім забобонних людей. Через загальноприйняті забобони навіть звичайні люди часто схильні до сумнівів. Їм доводиться йти на поводу у суспільства, інакше їхня поведінка буде сприйнята як неправильна.

  • Парна чи непарна кількість кульок на подарунок?
  • А скільки можна подарувати кульок?
  • А 13 куль можна подарувати?
  • 5, 7, 10 чи 15 – скільки буде достатньо кульок на подарунок?
  • Як таке число може сприйняти одержувач?

Це лише мала частина питань, що виникає в нашій голові при покупці кульок. Здавалося б, із квітами все простіше, парна кількість – не можна, непарна – можна. Тут все зрозуміло. Давно загальноприйняте правило трактує подарунок із квітів саме так і не інакше. Але з гелевими кулями виникає питання.

Тож скільки дарувати повітряних кульок? Давайте трохи поміркуємо на цю тему. Забігаючи наперед, відразу хочемо відзначити, що вся справа в наших забобонах. Впевнені, із цим твердженням погодиться кожен.

Отже, парна чи непарна кількість кульок на подарунок? Наша практика показує, що більшість людей навіть не думає на цю тему. Але є невелика кількість, які все-таки замислюються, як правило, це люди старшого віку. Саме вони звертають на це увагу. Букет із кульок у кількості 10 штук – це стандартне замовлення. Саме це число найчастіше замовляють покупці. По-перше, це недорого, по-друге, цього більш ніж достатньо, щоб «позначити» свято. Ми вважаємо, що з часом це питання відійде у минуле.

Скільки кульок дарувати на День Народження?

Як ви вважаєте, скільки куль можна подарувати? Напевно, стільки, на скільки вистачає бюджету. Можливо, це буде єдина вірна відповідь на це питання. Усе залежить від того, яка мета переслідується. Повітряні кульки можуть бути як подарунком, так і доповненням до нього. Тому можна хоч всю стелю в квартирі заповнити, а можна подарувати 3-5-10 штук. Навіть такої кількості буде достатньо для того, щоб підняти настрій іменинникові. До речі, якщо захочете заповнити всю стелю кульками, то беріть трохи більше 1-1,5 шт на квадратний метр. Інакше вони «будуть тиснути», все має бути в міру. Головне – не перестаратися.

Але є один нюанс. Скільки дарувати кульок, якщо імениннику виповнюється парна кількість років? Ви будете здивовані, але чомусь саме в цей момент люди забувають про свої забобони. Наприклад, 8 років – 8 куль, 10 років – 10 куль тощо. Ми можемо пояснити цей феномен лише початковим задумом покупця. Іншими словами:

  • Синові 10 років – подарую 10 кульок;
  • У сина День Народження – скільки кульок йому подарувати?

Як бачите, саме у другому випадку у нас з’являються думки, в яких ми схиляємося до упереджень і забобонів.

Сюди ж можна віднести думки про 13 кульок. У нас представлена велика кількість наборів, які складаються саме з такої кількості. Хочемо відзначити, що в цьому випадку люди заморочуються набагато менше. Дуже рідко хтось просить змінити це число у більшу чи меншу сторону.

Нижче ми хочемо навести кілька прикладів фотографій, на яких представлена різна кількість кульок. Можливо, саме ці фото допоможуть зробити правильний вибір.

10 воздушных шариков 15 воздушных шариков 25 воздушных шариков

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Давайте зробимо невеликий висновок зі всіх міркувань вище. На жаль, ми все ще схильні до впливу різних забобонів і упереджень. З часом вони відходять у минуле, але все ще впливають на наше повсякденне життя. Як кажуть, усі проблеми у нас у голові. Намагайтеся оминати ці «традиції» і жити стане легше.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *