Корзина

Контакти

 

ТЕЛЕФОНИ

 

+38 (063) 506 95 45
+38 (098) 622 39 02
+38 (095) 477 81 35

Viber
Telegram

 

АДРЕСА

 

Київ,
Пр. Романа Шухевича, 24В
Самовивіз за попередньою домовленістю.

 

ГОДИНИ РОБОТИ

 

Ми працюємо

Пн-Нд 08:00-22:00

 

ДОСТАВКА

 

Від 80 грн, залежить від відстані

 

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ

Які існують види повітряних кульок?

На сьогоднішній день існує безліч видів повітряних кульок! Саме тому вони стали незамінним атрибутом будь-якого Дня Народження, корпоративного свята, весілля, випускного у школі чи ранку у дитячому садку. Давайте розберемося, які види повітряних кульок існують, адже різноманітність форм, кольорів та малюнків – ось запорука чудового настрою!

Види повітряних кульок

Отже, давайте розберемося в тому, які види повітряних кульок бувають:

1. Круглі повітряні кульки є найпопулярнішим видом кульок, саме ними більшість людей воліють прикрашати та оформлювати приміщення та зали на весілля, День Народження чи будь-яке інше свято.

Круглі кульки бувають двох видів: з малюнком чи печаткою та однокольорові.

Однокольорові повітряні кульки бувають різного діаметру, починаючи з трьох дюймів. Більшість людей вважають за краще саме їх дарувати на День Народження. Докладніше про те, як можна прикрасити кімнату на це чудове свято, можна прочитати в іншій статті.

Повітряні кульки з печаткою та малюнком мають безліч варіацій. Зараз не проблема нанести на кульку логотип компанії, малюнок чи текст. Деякі компанії пропонують нанести на кульку фотографію людини. Таким чином Ви отримуєте дуже оригінальний подарунок, що запам’ятовується. Багато компаній використовують кульки зі своїм логотипом для різних акцій та заходів. Кульки з малюнком або вітальним текстом є чудовим подарунком на День Народження, ювілей, виписку з пологового будинку чи весілля.

2. Кульки у вигляді сердець. Найпопулярнішими розмірами є 9 та 17 дюймів, а квітами – білий, рожевий та червоний. Серця з гелієм на весілля чи День Святого Валентина – гарний та яскравий подарунок!

3. Панч-болли – великі круглі повітряні кульки, діаметром 50 см. Вони мають товсті стінки підвищеної міцності. Використовуються як атрибут на карнавалах та фотосесіях.

4. Фігурні кульки – переважно це кульки у вигляді різних звірів чи героїв мультфільмів.

Які існують повітряні кульки

5. Кульки для моделювання (КДМ) – це довгі кульки різних кольорів та діаметру. Основне призначення таких кульок – твістінг.

6. Линки – это шары с двумя выступающими кончиками, предназначенными для связывания с такими же шарами. Основное предназначение их – создание гирлянд и панно.

7. Шарики для изготовления шаров-сюрпризов. Представляют собой шары большого диаметра, которые заполняются шарами маленького, например, 3 или 5 дюймов, диаметра. Также вместо шаров иногда помещают игрушку.

8. Кульки із фольги. Бувають різних форм, розмірів та кольорів. Наприклад, у вигляді кола, квадрата, зірки, серця, фігури людини, казкового або мультиплікаційного героя. Такі кульки можуть бути з клапаном і без нього здатні тримати гелій до одного місяця.

Отже, ми в крації постаралися дати відповідь на питання, які види повітряних кульок існують. Сподіваємося, ця інформація вам знадобилася не менше, ніж нам.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *